Оплата і гарантії користувача

Ми постаралися зробити все, щоб оплата товару була зручною і безпечною процедурою. Купуючи у нас, Ви не піддаєтеся ризику бути обдуреним. Оплатити товар можна:

  •       Банківською картою VISA / MasterCard

Платіж відбувається онлайн на сайті через систему безпечних платежів ПриватБанку, без збору даних про карту клієнта і без додаткових комісій. 

  •         Готівкою співробітникові нашої служби доставки після отримання товару. Мається на увазі безкоштовна доставка по Кіровограду.
  •        За допомогою послуги транспортної компанії «Нова Пошта» - накладений платіж.

Оплата за замовлення, доставку та пересилання грошей в Інтернет-магазин здійснюється безпосередньо в момент отримання замовлення. Ви маєте можливість перевірити своє замовлення і при відсутності претензій до товару - оплатити все на місці. 

Обмін і повернення товару, купленого у нас, здійснюється відповідно до "Законом про захист прав споживачів" і може бути зроблений протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.

Обміну підлягає товар не використовується за призначенням і збережений в товарному вигляді. Також, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України N 172 від 19 березня 1994 г. Існує перелік товарів, обмін і повернення яких неможливий. Отже повернення і обмін таких груп товарів, як нижня білизна, косметика і парфумерія - неможливий.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну всі документи, що додаються до товару при його продажу.

Настійно рекомендуємо Вам при кур'єрській доставці перевіряти товар на місці, щоб уникнути непорозумінь. При отриманні товару неналежної якості, Ви маєте право відмовитися від замовлення, що не оплачуючи його доставку.

Обмін товару належної якості можливий якщо:

  • – є в наявності касовий чек (видаткова накладна) про придбання товару;
  • – збережений товарний вигляд виробу і його комплектуючих: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості, а для товарів в одноразової (блістерної) упаковці - якщо упаковки не розкривалися;
  • – товар не має слідів експлуатації;
  • – наявність оригінальної, цілісної упаковки товару і його комплектуючих, передбаченої виробником.

Всі товари в нашому інтернет-магазині сертифіковані і підлягають заводській гарантії.

Необхідні гарантійні документи обов'язково упаковуються в кожну посилку разом з товаром.

У разі несправності придбаного обладнання ми зобов'язуємося безкоштовно обміняти його протягом 15 днів з дня покупки.

Увага! До обміну приймаються тільки ті комплектуючі, на яких збережена вся гарантійна маркування. Розкриті деталі обміну не підлягають.