Доставка товарів

Для зручності своїх клієнтів ми пропонуємо декілька видів доставки. Працюючи тільки з кращими і перевіреними перевізниками, ми гарантуємо швидку і якісну доставку в будь-який куточок дивні. Ми постаралися зробити оформлення замовлень покупцем максимально спрощеним. Вартість доставки залежить від тарифів перевізника. Компанія ж надає безкоштовну доставку по Кіровограду (при умові замовлення товарів на суму понад 500 грн. та / або їх 100% передоплаті).

Оплата вартості доставки здійснюється готівкою за фактом отримання товару та / або передоплаті на картку ПриватБанку.

Ми гарантуємо безпеку упаковки товару. Упаковка має належні розміри і всі деталі надійно захищені.

Як правило, товар відправляється на протязі одного-двох днів після оформлення замовлення.

Для вашої зручності ми рекомендуємо поєднувати ваші товари в одному замовленні. Для деяких груп двох різних товарів, оплачується доставка кожного з них.

  • Novaya Pochta Нова Пошта

    Доставка надійним партнером в доставці різного виду товарів з інтернет-магазинів. Доставка за максимальний термін в три дні, з можливістю контролю всіх етапів процесу онлайн.

    

  • Delivery Delivery

    Товар буде доставлений за 24, 48 або 78 годин за вигідну ціну. При цьому, прийняття, видача та оформлення документації здійснюється швидко і без утворення черг.

 

 • Автосервис Автосервіс "Гараж" Кіровоград

  Адресная доставка по Кіровограду.

  Ми надаємо безкоштовну доставку кур'єром по всьому Кіровограду (при умові замовлення товарів на суму понад 500 грн. та/або їх 100% передоплаті). Доставимо Ваш товар максимально швидко за вказаною адресою.