Експлуатація автомобіля на газу

Автор: Vadim Musatenko В: ГБО На: Понедельник, Июнь 15, 2015 Комментарий: 0 Хит: 2590

От ви стали щасливим власником газобалонного автомобіля, але як же тепер поводитись з вашим авто? Давайте розглянемо основні правила та рекомендації поводження з авто на ГБО.

Експлуатація автомобіля на газу

От ви стали щасливим власником газобалонного автомобіля, але як же тепер поводитись з вашим авто? Давайте розглянемо основні правила та рекомендації поводження з авто на ГБО.

Запуск двигуна потрібно здійснювати тільки на бензині, поки машина не прогріється мінімум до +40, тому потрібно не забувати слідкувати й за рівнем бензину також. На газу запуск можливий, тільки влітку, але не бажаний, тому що редукторні мембрани дуже швидко виходять із ладу через їх перемерзання ненагрітим газом. Отже, якщо у вас газобалонне обладнання 2-го покоління, то вам необхідно завести авто на бензині, прогріти мінімум до +40, потім кнопку перевести в «0» положення, дочекатися поки бензин виробиться з поплавкової камери, і коли машина почне глохнути перейти в положення «2» на газ. Якщо у вас ГБО 4-го покоління, то ви також запуск проводите на бензині, а далі машина автоматично, при нагріванні до +40, переходить на газ.

Через кожні 7-8 тис. кілометрів необхідно проводить газове технічне обслуговування. Для ГБО 2 – зливається конденсат з редуктора та замінюється фільтр грубої очистки рідкої фази. Для ГБО 4 – заміна фільтра грубої та тонкої очистки. В обох поколіннях при необхідності можливе проведення додаткового налаштування системи. Всі ці процедури необхідно виконувати тільки майстрами на спеціалізованих СТО.

Найбільший фактор яких лякає деяких водіїв встановлювати газобалонне обладнання на своє авто – те що воно може вибухнути. Така загроза в принципі є, але вона дуже мізерна, тому що перед цим в машині так буде чути газом, що навіть людина позбавлена відчуття запаху, зможе його відчути.

Якщо таке і сталося, то необхідно негайно перекрити всі крани на балоні та їхати на спеціалізовану СТО для усунення проблеми яка склалася.

Найбільша перевага ГБО в тому, що ламатися там практично нема чому. Клапани, мембрани в редукторі та гумові деталі служать дуже довго, але за умови правильної експлуатації та догляду. Ще одним фактором довговічності вашої ГБО являється правильна установка та регулювання, тому довіряйте цю процедуру тільки перевіреним та спеціалізованим сервісам таким як наший. Не варто економити на своїй безпеці.

А от питання про те кому варто дообладнувати свій автомобіль, а кому ні повинен вирішувати сам власник авто, так як реальну економію може відчути тільки людина яка постійно за кермом, а для того хто їздить інколи – ціль не виправдає кошти.

Комментарии

Оставьте ваш комментарий