List of products by manufacturer Gurtner

Французька компанія Gurtner займає помітне становище в галузі виробництва газобалонного обладнання пропан-бутан. Бренд випускає повні системи ГБО, але найпопулярнішими є вироблені компанією редуктори.

Французька компанія Gurtner займає помітне становище в галузі виробництва газобалонного обладнання пропан-бутан. Бренд випускає повні системи ГБО, але найпопулярнішими є вироблені компанією редуктори.Комплектуючі від Gurtner SA відрізняються довгим терміном експлуатації, підвищеною надійністю і сучасною конструкцією.


Газові редуктори використовуються в монтажних системах розподіленого уприскування. Французький концерн випускає редуктори для різних транспортних засобів. Велика увага при виробництві приділяється якості матеріалів, які використовуються при створенні комплектуючих. використання новітніх наукових розробок допомагає компанії постійно вдосконалювати якість своїх продуктів.


Міцність і надійність в експлуатації комплектуючих Gurtner гбо відгуки викликає завжди хороші. Адже продукція компанії виконана в повній відповідності з останніми розробками в області газобалонного обладнання. У компанії велику увагу приділяють розвитку і пропагуванню альтернативного палива, що в умовах сучасної Європи є найбільш перспективним.

More
Out of stock
1 969 грн.
Газовий редуктор Gurtner Luxe 230 кВт (310 к.с.) Даний редуктор призначений для автомобілів з потужністю...
Online only Reduced price!
Add to cart
Showing 1 - 1 of 1 item