Ремонтні комплектуючі до електромагнітних клапанів бензину, газу There are no products in this category.

Ремонтні комплектуючі до електромагнітних клапанів бензину, газу

Ремкомплекти електромагнітної котушки клапана газу і бензину, Ви можете підібрати котушку газового клапана, клапана бензину і мультиклапана. Котушка електромагнітного клапана Tomasetto призначена для генерування магнітного поля всередині клапана. У свою чергу магнітне поле котушки газового клапана переміщує плунжер, при подачі раніше електричног...

Ремкомплекти електромагнітної котушки клапана газу і бензину, Ви можете підібрати котушку газового клапана, клапана бензину і мультиклапана. Котушка електромагнітного клапана Tomasetto призначена для генерування магнітного поля всередині клапана. У свою чергу магнітне поле котушки газового клапана переміщує плунжер, при подачі раніше електричного струму, тим самим його відкриваючи.

Провід котушки електромагнітного клапана Lovato зроблені з оцинковки, а обмотка виготовлена ​​з мідного дроту і все це надійно залито скловолокном, що дає підвищену гарантію при експлуатації. Основна функція котушки електромагнітного клапана BRC - це контроль включення і відключення подачі газової суміші. Купити котушку клапана онлайн від відомих європейських компаній за найкращими цінами можна у нас на сайті.

More