Фільтри There are no products in this category.

Фільтри

Фільтри для ГБО 4 покоління діляться за ступенем очищення - це можуть бути фільтри тонкої або грубої очистки. Фільтри тонкого очищення в свою чергу можуть мати звичайну конструкцію, можуть включати в себе відстійник для відфільтрованих частинок. Саме фільтри тонкого очищення здатні максимально ретельно відфільтрувати надходить в них газ, а значи...

Фільтри для ГБО 4 покоління діляться за ступенем очищення - це можуть бути фільтри тонкої або грубої очистки. Фільтри тонкого очищення в свою чергу можуть мати звичайну конструкцію, можуть включати в себе відстійник для відфільтрованих частинок. Саме фільтри тонкого очищення здатні максимально ретельно відфільтрувати надходить в них газ, а значить, максимально продовжити термін служби і пробіг між техоглядами ГБО. Фільтри грубої очистки також досить широко застосовуються в системах газобалонного обладнання, проте вони фільтрують більш крупнодисперсні частки в паливі.

Купити фільтри для ГБО ви можете в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами. Разом з тим ми пропонуємо фільтри тільки найвищої якості, які будуть повністю відпрацьовувати ресурс. Продаж фільтрів для ГБО - це досить відповідально, адже від їх якості безпосередньо залежить термін служби системи ГБО. Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати підходящий фільтр. І головне пам'ятайте, що для якісної роботи фільтри необхідно замінювати кожні 10-15 тисяч кілометрів (залежно від марки ГБО і автомобіля). Тільки тоді ви зможете забезпечити паливній системі свого автомобіля максимальний захист, і вона буде служити довго і надійно.

More

Subcategories

Фільтри грубої очистки

Фільтр рідкої фази газу захищає форсунки і редуктор від забруднень, дозволяє продовжити термін їх служби і оптимізувати роботу всього ГБО на автомобілі. Якісний фільтр рідкої фази газу оснащений спеціальними ущільнювальними гумками, що дозволяє зробити з'єднання більш герметичним, і фільтрує шторою з паперу або поліестеру. Фільтр паливний грубої очистки дозволяє затримувати дрібні тверді і рідкі частки. Установка фільтра грубої очистки може відбуватися в двох варіантах: на електромагнітному клапані перед редуктором або на вході в газовий редуктор автомобіля.

Фільтри тонкого очищення

Фільтр тонкого очищення призначений для очищення газової суміші, яка надходить в форсунки. Таке обладнання встановлюється безпосередньо між форсунками і газовим редуктором і дозволяє оптимізувати роботу всього ГБО на автомобілі.

Фільтр тонкої очистки газу має один або два виходи і входи і використовується, переважно, в системах ГБО 4 покоління. Сучасні виробники пропонують фільтри, які здатні працювати при температурі від -45 до 120 градусів Цельсія.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент таких фільтрів для очищення паливних сумішей від вступників забруднень. Якщо ви вирішили купити фільтр тонкого очищення, то ми пропонуємо широкий асортимент обладнання від провідних виробників ГБО. Весь товар відповідає стандартам європейської якості.