Ремонтні комплектуючі There are no products in this category.

Ремонтні комплектуючі

В даному розділі ми пропонуємо достойний вибір витратних матеріалів, а також запчастин для ремонту і обслуговування газобалонного обладнання.

Ремкомплект ГБО - це набір деталей для техобслуговування і ремонту редуктора відповідної марки. Комплект включають мембрану і ущільнювачі, які забезпечують герметичність камери і високу чутливість до елект...

В даному розділі ми пропонуємо достойний вибір витратних матеріалів, а також запчастин для ремонту і обслуговування газобалонного обладнання.

Ремкомплект ГБО - це набір деталей для техобслуговування і ремонту редуктора відповідної марки. Комплект включають мембрану і ущільнювачі, які забезпечують герметичність камери і високу чутливість до електромагнітного імпульсу.

У компанії Автосервіс «Гараж» Кіровоград можна купити обладнання від якісних виробників - Lovato, OMVL, Atiker, Tomasetto, Valtek, Reinigenfilter.

More

Subcategories

Ремонтні комплектуючі...

Ремкомплекти газових форсунок призначаються для ремонту форсунок, які вийшли з ладу. Сама форсунка є обладнання для розпилення палива на мікрочастинки і грає важливу роль в ефективній роботі всього обладнання, тому важливо стежити за її станом і при необхідності проводити ремонт.

Стандартний ремкомплект форсунки, як правило, включає в себе шток, пружини і гумову прокладку. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент таких наборів для проведення ремонту форсунок різних торгових марок. Наприклад, сьогодні є дуже популярними обладнання Valtek - газові форсунки, Ремкоплекти яких складається з штока, пружини, маленької гумової прокладки.

Ремонтні комплектуючі...

Ремкомплекти електромагнітної котушки клапана газу і бензину, Ви можете підібрати котушку газового клапана, клапана бензину і мультиклапана. Котушка електромагнітного клапана Tomasetto призначена для генерування магнітного поля всередині клапана. У свою чергу магнітне поле котушки газового клапана переміщує плунжер, при подачі раніше електричного струму, тим самим його відкриваючи.

Провід котушки електромагнітного клапана Lovato зроблені з оцинковки, а обмотка виготовлена ​​з мідного дроту і все це надійно залито скловолокном, що дає підвищену гарантію при експлуатації. Основна функція котушки електромагнітного клапана BRC - це контроль включення і відключення подачі газової суміші. Купити котушку клапана онлайн від відомих європейських компаній за найкращими цінами можна у нас на сайті.

Ремонтні комплектуючі...

Ремонтні комплектуючі до арматури балонів пропан-бутан. В даному каталозі Ви знайдете вентиль мультиклапана від провідних світових брендів, таких компаній як: Tomasetto, Lovato, Atiker, НЗГА Білорусь. Вентиль мультиклапана Tomasetto в зборі використовують в разі аварійного обриву магістрального трубопроводу, а так само при проведенні планового технічного огляду. Використання вентиля мультиклапана дає можливість перекрити подачу газу в магістральний трубопровід.

Ремонтні комплектуючі...

Ремкомплект редуктора являє собою набір необхідних для даного обладнання деталей, які використовуються при плановій і незапланованої заміни зношуються елементів. Ремкомплект на газовий редуктор дозволяє вчасно поміняти деталі обладнання і тим самим продовжити термін служби редуктора і забезпечити ефективну роботу всього газобалонного обладнання автомобіля. Сучасні виробники ГБО пропонують ремкомплекти до редукторів, які виготовлені з міцних і довговічних матеріалів. Як правило, стандартний ремкомлект газового редуктора ГБО включає в себе газові мембрани і ущільнювачі різних розмірів. Для редукторів різних марок підбираються свої набори деталей.

Заміна елементів газового редуктора відбувається в міру їх зношування, планово або позапланово. Кожен власник авто повинен стежити за станом ГБО, щоб уникнути зайвих проблем і неприємностей, пов'язаних з його функціонуванням. Тому необхідно вчасно купити ремкомплект газового редуктора для свого транспортного засобу.