ГБО 4-го покоління There are 66 products.

ГБО 4-го покоління

ГБО 4 покоління являє собою систему розподільного паливного вприскування, яка використовується для інжекторних машин. Воно підходить для більшості легкових і вантажних авто вітчизняних і світових марок.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлено обладнання четвертої генерації Wentgas, Atiker, STAG, Valtek, Tomasetto, AEB за оптимальною ...

ГБО 4 покоління являє собою систему розподільного паливного вприскування, яка використовується для інжекторних машин. Воно підходить для більшості легкових і вантажних авто вітчизняних і світових марок.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлено обладнання четвертої генерації Wentgas, Atiker, STAG, Valtek, Tomasetto, AEB за оптимальною вартістю.

Особливості та принцип експлуатації - використання форсунок для упорскування газу у впускний колектор. Вони подають його дуже близько до клапанів впуску, забезпечуючи більш точне дозування і час подачі. Управління здійснюється за допомогою сучасного програмного забезпечення, яке зчитує інформацію з ЕБУ авто, а також координує сенсори і датчики, що відображають температуру, тиск і рівень пропан-бутану в резервуарі.

У комплект ГБО 4 входить блок електроніки, форсунки газові, магістраль, редуктор, а також балон з мультиклапаном. На сайті «Гараж» є можливість купити повний набір або і по частинах. Наші фахівці підберуть необхідні комплектуючі, витратні матеріали та аксесуари, які максимально відповідають параметрам Вашого автомобіля.

Головні переваги ГБО 4:

 • Висока точність дозування при подачі;
 • Зменшення витрат газу, при збереженні високої швидкості розгону авто;
 • Ефективна робота двигуна без ударів і провалів;
 • Дотримання нових норм токсичності і екологічності ЄВРО 5.

Встановлюючи газове обладнання, наша компанія допоможе Вам не тільки внести відчутний внесок в захист навколишнього середовища, але і значно заощадити. Згідно зі статистикою, вартість ГБО 4 з установкою окупається протягом перших років його експлуатації. А якщо врахувати наші демократичні ціни і безкоштовну доставку, то Ваша економія зростає в кілька разів.

More

Subcategories

Комплекти STAG

Компанія Autogaz AC (AC S.A. - STAG) - це добре зарекомендувала себе на ринку газобалонного обладнання польська компанія. Ось уже 30 років він утримує лідируючі позиції в цій галузі, поширюючи свій вплив не тільки на Польщу, а й на ближнє зарубіжжя.

Пріоритети компанії STAG - це висока якість продукції, що випускається, доступна ціна, високий ресурс використання і простота в експлуатації. Такі переваги товару не змогли залишитися непоміченими на авторинку, тому компанією STAG зацікавилися закордонні, в тому числі, українські партнери. Одночасно, фірму STAG AC S.A. можна назвати інноватором, так як вона постійно рухається вперед, використовує нові технології і високоміцні матеріали для систем ГБО.

Інженери працюють над тим, щоб постійно вдосконалювати свою продукцію, тому газобалонне обладнання STAG завжди удостоюється найкращих відгуків. Об'єктом розробки компанії стають не тільки нові продукти, а й технології, що поліпшують процес виробництва або дають змогу використовувати вже існуючих моделей. Ось чому ціна на обладнання STAG завжди виправдана, але при цьому доступна. Ця фірма йде в ногу з часом, сама є джерелом нових розробок і при цьому задіє вже існуючі і добре зарекомендували себе розробки, завжди відкрита до співпраці і взаємодії в сфері автомобільної промисловості зокрема і газобалонного обладнання взагалі.

Крім багаторічного досвіду і репутації, якої дорожить компанія, STAG АТ «АС» привертає ще і широкою мережею реалізаторів продукції. У нас ви зможете купити газобалонне обладнання STAG за привабливою ціною і з деякими іншими приємними бонусами:

 • повний набір інструкцій до всієї продукції STAG, які допоможуть в налаштуванні і експлуатації;
 • широкий вибір програм STAG для різних цілей і автомобілів;
 • повна гарантія на весь товар, що продається;
 • консультаційний центр, який допоможе з вибором і оформленням замовлення;
 • доставка в усі міста України різними кур'єрськими та поштовими сервісами.

ПО ​​програма STAG, інтерфейс STAG, а так же все обладнання компанії ретельно тестується перед продажем, що дає гарантію надійності та якості товару. Устаткування STAG гбо відгуки на яке дуже позитивні має дуже малу частку шлюбу, що свідчить про якість продукції. Інформації про обладнання компанії багато, вона завжди доступна і відкрита. Інструкція stag завжди доступна для скачування.

Компанія STAG випускає практично весь асортимент обладнання гбо:

 • контролери;
 • емулятори;
 • перемикачі;
 • індикатори рівня палива;
 • редуктори;
 • варіатори;
 • газові балони;
 • сканери для діагностики інтерфейсу та інше.
Комплекти Torelli

Torelli - компанія, яка була створена більше 15 років тому досвідченими професіоналами ринку автомобілів, що працюють на газу. Компанія зосереджена на розробці і виробництві високоякісних компонентів для роботи газобалонного обладнання авто.

Газобалонне обладнання Torelli - це якісна продукція, яка з'явилася завдяки симбіозу власних досліджень компанії і використання сучасних технологій виробництва автомобільного устаткування. У виробництві використовуються сучасні комп'ютеризовані верстати, які контролюються висококваліфікованим досвідченим персоналом. Виробництво на заводі здійснюється відповідно до норм якості ISO 9001: 2008.

Комплекти KME

Польська компанія KME працює в секторі ГБО з 1992 р, почавши з модифікацій уже існуючого і продовживши створення свого власного електронного обладнання. Фахівці фірми почали виробляти прості електронні блоки управління (комутатори), які з часом перетворилися в системи лямбда контролю. І відразу ж KME гбо відгуки отримало найкращі. Сучасне виробництво і нові технології дозволяють компанії розширювати асортимент своїх продуктів і постійно їх удосконалювати.

У 2004 р компанія представила свою власну систему послідовного упорскування. Також інженери фірми розробили новий редуктор. В даний час в компанії працюють більше ніж 50 співробітників, зайняті в процесі виробництва і відділах розробок і розвитку. Програми KME та електронне обладнання схвалено відповідно до Правил ЄЕК ООН.

Зараз компанія представляє широкий спектр комплектуючих. Це датчики тиску і вакууму, інжекторні системи, редуктори, форсунки, фільтри і ремкомплекти. Налаштування гбо KME для фахівців не становить складності, адже до споживачів надходить добре протестована і високоякісна продукція.

У нашому інтернет-магазині газобалонного обладнання ви можете придбати товари виробництва KME. Це відомий польський бренд, чия продукція користується великим попитом на нашому ринку. Редуктор, датчики і блок управління ГБО виробляються безпосередньо компанією KME, а форсунки - італьянсіе. Рекомендуємо ці комплекти, оскільки вони прості в установці, стабільні в роботі і мають абсолютно прийнятну ціну.

Комплекти Landi Renzo

Landi Renzo SpA є однією з провідних компаній, які обслуговують більше 30% ринку альтернативних паливних систем. Концерн був заснована в 1954 році, коли Ренцо Ланді і його дружина заснували Giovannina Domenichini Officine Meccaniche Landi Renzo в Реджіо Емілія. Їх дітище стало в країні єдиним виробником змішувачів для всіх видів транспортних засобів.

Національні продажу швидко росли, і між 1963 і 1964 рр. компанія почала експортувати свою продукцію в Японію, Францію, Бельгію і Нідерланди. Незабаром вона поширила свій вплив і на країни Східної Європи, Індії та Південної Америки. У 1987 р, коли компанія стала акціонерним товариством, вона стала офіційно іменуватися офіційно Landi Renzo SpA.

В даному підрозділі нашого Інтернет-магазину ГБО Ви зможете знайти, а також ознайомиться з комплектацією, технічними характеристиками і вартістю комплектів Landi Renzo (пропан-бутан, метан). Многоточечная система послідовного упорскування Landi Renzo Omegas відноситься до найновішого покоління газопаливних систем.

Підбір комплекту залежить безпосередньо від потужності і кількості циліндрів двигуна автомобіля. До складу комплекту входить: електронний блок управління, перемикач, редуктор-випарник, газові форсунки, газовий фільтр. Комплекти Landi Renzo Omegas комплектуються шлангами (рукавами), датчиком рівня палива, трубками (Д6, Д8). Для настройки системи одноразово купується інтерфейс.

Редуктори ГБО для...

Газові редуктори для інжекторних систем являють собою електромагнітний випарник палива, який також здійснює регулювання тиску перед подачею на форсунки. Це найважливіший елемент ГБО 4 покоління , до вибору якого необхідно поставитися дуже уважно.

Редуктори 4 покоління виробляються з урахуванням найбільш новаторських технічних розробок. Тому вони мають високу продуктивністю і надійністю роботи. Сучасні моделі мають поєднаний газовий клапан, який відокремлюється від камери з тосолом металевою перегородкою. Також є моделі з вбудованим фільтром рідкої фази. Щоб його змінити, не потрібно знімати редуктор, так як під фільтр відведена окрема ніша з кришкою на корпусі пристрою.

Правила вибору Вибір пристрою здійснюється за проектною потужністю. Допускається придбати редуктор з невеликим її запасом, що дозволить йому ефективно працювати при великих навантаженнях на двигун. Також зверніть увагу на такі нюанси:

Ергономіка і матеріал корпусу - він повинен бути легким і компактним, стійким до налипання бруду та механічних пошкоджень.

Розташування підведень під рукава для газу і охолоджуючої рідини.

Наявність ремкомплектов для заміни зношуються деталей редуктора.

На нашому сайті є великий асортимент запчастин для обладнання найпопулярніших в Україні марок ГБО.

У нас Ви можете купити редуктор четвертого покоління, який коригує роботу системи гранично точно завдяки регулятору. Це забезпечить високу економічність і безпеку використання газової установки.

Ми здійснюємо прямі поставки з заводів Atiker , Tomasetto , Wentgas , тому ціна на газові редуктори не включає послуги посередників. Також в нашому онлайн-магазині Ви можете підібрати комплекти для ремонту редуктора, які дозволяють продовжити термін його експлуатації і зробить її більш продуктивною.

Газові інжекторні системи

Газове обладнання 4 покоління є одним з найпоширеніших в Україні.

Принцип його роботи полягає в наступному: газ з редуктора подається на форсунки, які працюють приблизно так само, як і бензинові форсунки. Таке ГБО складається з наступних компонентів: редуктор, форсунки з електронним блоком управління, фільтри очищення газу, програмне забезпечення, датчик температури редуктора і тиску вакууму, датчик температури редуктора і тиску вакууму, перемикач газ-бензин, проводка.

Основними виробниками ГБО 4 покоління сьогодні є: STAG , Tomasetto , Lovato , Landi Renzo , BRC , KME , Bigas , OMVL , Lecho , AEB та ін. Інжекторна система 4-го покоління забезпечує послідовний впорскування газу, при цьому управління подачею газу для кожного циліндра проводиться окремо.

Газові форсунки і жиклери

Газові форсунки купити Ви можете в цьому розділі. Форсунки ГБО призначені для точного дозування і подачі газової суміші у впускний колектор двигуна. На ваш вибір пропонуються штокові , мембранні та пелюсткові , які здатні забезпечувати необхідну подачу газової суміші у всьому діапазоні оборотів двигуна. У Вас є можливість ідеально підібрати газові форсунки ціна в нашому магазині, яких максимально відповідають європейським стандартам якості гбо євро 4 і експлуатаційними характеристиками.

Всі представлені у нас гбо форсунки є високоякісною продукцією найвідоміших світових виробників: купити форсунки Valtek , форсунки Tomasetto , газові форсунки Hana , форсунки AEB , форсунки баракуда (Alex) , форсунки Rail , форсунки OMVL , форсунки Landi Renzo не важко. У всіх є свої переваги і недоліки, а відмінності лише в часі відкриття і закриття, видах штоків, опору котушки електроклапана, роз'єму і зовнішній вигляду. Купуйте газові форсунки авто від провідних виробників з гарантією якості.

Купити форсунки не складе труднощів, оскільки ми підібрали багатий каталог, в наявності моделі різних виробників ГБО. Для зручності вибору ми розробили зручну систему фільтрації. Вибравши потрібний товар, натисніть на кнопку "Купити" і товар відправиться в корзину. Перейдіть в кошик і заповніть бланк-замовлення. Дочекайтеся дзвінка від нашого менеджера: ми вам зателефонуємо, щоб перевірити деталі покупки. Форма оплати та доставки - різні, на ваш вибір.

per page
Out of stock
4 799 грн.
Мінікомплект STAG-4 h1LUS 4 цил. (ред. Alaska, форс. OMVL, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
5 498 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Artic, форс. OMVL, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
5 337 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Artic, форс. Valtek, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
5 337 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Artic, форс. Valtek, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
5 552 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Artic, форс. OMVL, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
4 799 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Alaska, форс. OMVL, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
4 153 грн.
Мінікомплект STAG-4 ECO 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
4 476 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
4 799 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX h1LUS 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12 / 12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
7 670 грн.
Комплект STAG-200 GOFAST 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, фил.12/12, тор. 42л. Atiker, мул. Tomasetto)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
8 683 грн.
Комплект STAG-4 QBOX h1LUS 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12 / 12, тор. 42л. Atiker, мульт. Tomasetto)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
7 166 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX h1LUS 4 цил. (ред. KME Silver, форс. STAG W-02, філ.12 / 12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
7 940 грн.
Комплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12 / 12, тор. 42л. Atiker, мульт. Tomasetto)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
4 519 грн.
Мінікомплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
6 834 грн.
Повний комплект Stag-200 Gofast 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12 / 12 тор. 42л. Atiker, мул....
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
3 821 грн.
Мінікомплект STAG-200 GOFAST 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12/12)
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
7 586 грн.
Повний комплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12 / 12 тор. 42л. Atiker, мул....
Online only Reduced price!
Add to cart
Out of stock
7 381 грн.
Повний комплект STAG-4 QBOX BASIC 4 цил. (ред. Alaska, форс. Valtek, філ.12 / 12 тор. 42л. Atiker, мул....
Online only Reduced price!
Add to cart
Showing 49 - 66 of 66 items