Новинки

Встановіть ГБО і економте!

Бензин дорожчає, і вже давно його намагаються замінити на інші види палива. В даний час кращою заміною бензину є газ. Кожен, хто наважується замінити бензин на газ переслідує, в основному, одну головну мету - економія.

Напишіть нам


ГБО - це суттєва економія!

При використанні газового палива витрати в середньому на 10-15% вище ніж на бензині, але при цьому вартість газу майже вдвічі менша вартості бензину, забезпечуючи при цьому швидку окупність устаткування і знижує витрати на паливо.


ГБО - це довговічність двигуна!

Двигун на газі працює м'якше, октанове число газу близько 105, на відміну від 90-95 бензину. Завдяки більшому октановому числу газового палива відсутня детонація. У результаті зношеність деталей двигуна зменшується на 35-45%, а ресурс збільшується.


ГБО - це збільшення терміну служби масла в двигуні!

Газ на відміну від бензину не містить домішок, твердих частинок, а також окислюючих речовин у продуктах згоряння. Моторне масло набагато повільніше втрачає свої властивості, залишається більш чистим і зберігає в'язкість. Термін служби масла збільшується на 30-40%.


ГБО - це зносостійкість свічок запалювання!

У порівнянні з бензином від газу утворюється помітно менше нагару. У камері згоряння не накопичуються смолисті відкладення, зменшується нагароутворення на свічках, а ресурс їх збільшується на 40%.


ГБО - це екологічність!

Газ значно більш чистий і екологічний продукт, тому, в порівнянні з бензином його використання знижує рівень шкідливих викидів в атмосферу, газ не містить сірки і яких-небудь присадок. Продуктами згоряння газу є вода і СО2 - нешкідливий вуглекислий газ.


ГБО - це менша пожежо- і вибухонебезпечність!

Витік газу менш пожежонебезпечний, ніж витік бензину. У разі механічного пошкодження газопроводів або самого балона газ тут же сильно охолоджується (при температурі повітря + 20С до -130С) і, перейшовши в газоподібний стан, випаровується. При мінусовій температурі повітря ризик загоряння практично зведений до нуля.

Калькулятор окупності ГБО

Ціна ГБО (грн.):
Ціна 1 літра бензину (грн.):
Ціна 1 літра газу (грн.):
Витрата бензину на 100 км пробігу (л):
Середньодобовий пробіг (км):

Щоденна економія (грн.):
За 5 років експлуатації (грн.):
Термін окупності ГБО (днів):

"Термін окупності ГБО" = ("Ціна ГБО" Х 100) / ("Ціна 1 л бензину" Х "Середня витрата бензину" – "Ціна 1 л газу" Х "Середня витрата газу") Х "Середньодобовий пробіг автомобіля"

Последние Блоги

Відгуки наших клієнтів